سلام

امروز از ساعت هشت تا چهار دانشگام و فقط دو تا چهار کلاس دارم ، اون هم با ارشدها. دیروز یه اس ام اس از طرف دانشگاه اومد که کلاس های دو به بعد تعطیله. به خاطر اینکه منطقه ای که دانشگاه ما اونجاست یکی از مراکز تفریحی پر رفت و آمد شهر محسوب میشه و اطرافش پر از باغ و ویلا هست. از قرار معلوم مردم یه هفته زودتر قراره چهارشنبه سوری رو بگیرن و حراست تصمیم گرفته دانشگاه رو دو به بعد تعطیل کنه. برای ناهار میرم خونه خواهر بزرگه و احتمالا تا سر شب اونجام و اون خمیر نخودچی که چند روز قبل با خواهرزادم درست کردیم و هنوز داخل یخچال در حال استراحت هست رو هم میبرم تا با هم درستش کنیم. امشب خواهر اینا به مدت ده روز میرن مسافرت، ایشالله خیلی بهشون خوش بگذره و به سلامتی برن و برگردن.

یه گزارشی رو هفته پیش برای استاد راهنمای دومم فرستادم که قرار بود با سه روش دیگه مسئله یه مقاله رو مدلسازی کنم. ایشون در جواب فرمودن مدلسازی کافی نیست و باید حلش هم بکنی. وارد کردن این همه داده توی نرم افزار کلی زمان میبره که باید توو دو سه روز آینده انجامش بدم.

چند تا کشو و کمد هم هست که هنوز بهشون نرسیدم و باید مرتبشون کنم. یکی کشوهای سی دی هاست. ما تمام فیلم های داخلی که میبینیم رو سی دی اورجینالش رو میخریم و الان حدود دویست سیصد تا سی دی توی دو تا کشوی میز تلویزیون و یک کشوی کتابخونه هست که امسال تصمیم دارم مرتبشون کنم و اون فیلم هایی که فقط ارزش یک بار دیدن رو دارن و تا آخر عمر، عمرا دوباره نگاهشون کنیم رو رد کنم.

راستی امسال هم به شیوه پارسال دارم برای بچه های تمام کلاس هام یک سری کتاب معرفی می کنم که اگر توی عید بخونن و خلاصه کتاب رو به صورت دستنویس بنویسن و یک پاراگراف هم نظر خودشون رو درباره کتاب بنویسن، بهشون یک نمره میدم.  میدونم نمره گذاشتن برای این کار اصلا جالب نیست. ولی شاید به این بهانه یک کتاب بخونن و با این دنیا آشنا بشن. با خودم میگم اگراین حرکت جرقه ای باشه تا حتی یک نفرشون هم علاقه به کتاب خوندن پیدا کنه بازم خوبه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه تصفیه آب صنعتی در شیراز visblog از هر دری سخنی Tim داروخانه وایمکس Paradise محفل روضه الزهرا(س) خانه ی شیمیChemistry home